Serum oczyszczające i odżywka nawilżająca do skóry głowy i włosów BIONIGREE!

Cześć!

Przyszła kolej na podzielenie się z Wami opinią o kolejnym wartym uwagi produkcie.

Nasza polska marka BIONIGREE, o której niedawno wspominałam na stronie przy okazji recenzji szamponu, posiada w seonej ofercie również odżywkę i serum do włosów i skóry głowy.

Produkty również są całkowicie naturalnę, stworzone na bazie ekstraktu z czarnej porzeczki.

Odżywka, w wygodnym pojemniku z pompką, zawiera w sobie 200 ml produktu, który ma za zadanie odżywić, wzmocnić i odbudować włosy od samych cebulek, oraz dbać o ich kondycję i odpowiednią ochronę przed szkodliwymi czynnikami. Pachnie dużo mniej intensywnie niż szampon, świetnie nawilża i moje jedyne „ale” to jej konsystencja – nieco za rzadka jak dla mnie, przez co mniej wydajna. Ja nakładam ja nie na skórę głowy, ale na włosy po same końce – to tam wymagają największego naeilżenia. Zamiast 15 minut, trzymam ją na włosach dużo dłużej, nawet całą noc – skutków ubocznych brak, a efekt nawilżenia jest wręcz namacalny.

Serum, to 100 ml płynu, w szklanej buteleczce z pipetą. Przeznaczone do stosowania na skórę głowy, w celu łagodzenia podrażnień, oczyszczenia i ułatwienia wchłaniania substancji odżywczych. Aplikacja produktu jest bardzo prosta i przyjemna – 2 pipetki wystarczą na całą głowę, a tuż po nałożeniu go na skórę głowy czuć przyjemne mrowienie i chłód na głowie, co daje uczucie świeżych i czystych włosów. Po 30 minutach od aplikacji należy umyć głowę.

Jeżeli macie ochotę sprawdzić działanie produktów BIONIGREE, to producent umożliwił Wam to poprzez udostępnienie pró ek całej serii, dostępnych w sklepie internetowym, o tutaj:  https://www.bionigree.pl/14-probki-kosmetykow

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *