Dobre, bo polskie – FLOS LEK!

Cześć!

Dzisiaj pora na kolejną nowość w kosmetyczce, a jednocześnie przedstawienie kolejnej  polskiej marki kosmetycznej godnej uwagi.

FLOS LEK – marka zapewne przez wiele z Was znana, choć nie wiem czy odpowiednio doceniana, jest tania, dobra i przede wszystkim polska. Obecna w większości drogerii

Firma powstała w 1994 roku i dzisiaj dzieli się na dwie marki: FLOSLEK pharma – produkujaca preparaty farmaceutyczne, orazi FLOSLEK laboratorium tworzaca kosmetyki drogeryjne. Ponad dwudziestoletnia działalność firmy rozpoczęła się – jak mówi jej prezes i twórczyni – od marzeń i pierwszego autorskiego kosmetyku – żelu do oczu ze świetlikiem, a „…dwa priorytety, które niezmiennie wyznaczają sposób działania Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK. Pierwszy to wysoka jakość dermokosmetyków, a drugi to bezpieczeństwo ich stosowania. Na tych wartościach opieramy filozofię działania, której jesteśmy wierni i którą dedykujemy naszym klientom.”

Więcej o firmie tutaj: www.floslek.pl

Od dawna znam markę FLOSLEK, jednak nie doceniałam jej – do dziś. Zmieniło się to za sprawa przypadkowych zakupów…w biedronce i zakupu kilku opakowań wazeliny kosmetycznej, w różnych smakach, za śmieszne pieniądze.

O ile przez większość roku moje usta nie wymagają zbytniej uwagi i pielęgnacja opiera się na sporadycznym użyciu pomadki czy kremu, o tyle zimą przeżywają istne katusze – zimne powietrze, ciepłe powietrze, ogrzewanie, klimatyzacja – i potrzebują porządnej pielęgnacji. Niestety pomadki pielęgnacyjne niewiele potrafią zdziałać, a wazelina przynosi ulgę spierzchniętym ustom zawsze, no i nie podkreśla ich mankamentów , kiedy są bardzo przesuszone. Wazeliny FLOSLEKu mają cudowne zapachy, dzięki którym wyjątkowo przyjemnie się ich używa. Ładne opakowania to kolejna zaleta. Same plusy! 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *