Dobre, bo polskie – Bielenda!

Hej!

Dziś chciałabym przedstawić kolejną polska markę kosmetyczną – znana i myślę, że lubianą.

Bielenda – firma istniejąca od 1990 roku. ” Lata doświadczeń i nieustanna dbałość o stały rozwój marki i jej produktów, zaowocowały wypracowaniem czterech fundamentalnych wartości i kierunków w rozwoju firmy Bielenda:

  1. Synergia natury i technologii – umiejętne czerpanie z dobroczynnych sił świata roślin w połączeniu z najnowszymi osiągnięciami naukowymi w kosmetologii.
  2. Wyselekcjonowane składniki roślinne zamknięte w unikalnych, autorskich formułach kosmetycznych.
  3. Skuteczność i bezpieczeństwo – rygorystyczne normy towarzyszące wszelkim badaniom, testy in vitro i in vivo prowadzone pod kontrolą dermatologów.
  4. Najwyższa jakość za rozsądną cenę.”

Dla mnie Bielenda, choć jest znana od dawna, odkryta została na nowo dopiero niedawno – za sprawą genialnych maseł do ciała. Nigdy wcześniej żaden z produktów tej marki nie zapadł mi na dłużej w pamięci.

Rewelacyjne masła do ciała – buriti, kokos i karite, to trzy z 5 opcji do wyboru, pichadzące z serii vegan friendly: bielenda.pl/serie/vegan-friendly , tworzonej wyłacznie z roślinnych składników. przeznaczonej do codziennej pielęgnacji skóry.

Wszystkie trzy, które posiadam są niesamowite. Masła mają nezwykle kremową konsystencję, pięknie pachną, są bardzo wydajne, szybko się wchłaniają i co najważniejsze – nawilżają skórę! 250 ml kosmetyku, dającego efekt WOW na skórze, zwłaszcza tej wymagającej szczególnego nawilżenia. Opakowania są również na plus – słoiczki z metalową nakrętką, bardzo w stylu retro, mimo że plastikowe to pięknie wyglądają!

Marka bielenda – bielenda.pl – ma w ofercie całe mnóstwo świetnie zapowiadających się kosmetyków, które aż proszą się o wypróbowanie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *