Dobre, bo polskie – BingoSpa!:)

Cześć!

Dzisiejszy poranny wpis, jest podsumowaniem ostatnio pojawiających się na blogu recenzji produktów Bingo Spa.

Istniejąca na rynku od 1988 roku marka Bingo Spa jest znana w całym naszym blogowym świecie, ale z pewnością nie tylko w nim. Wszystko to za sprawą świetnych kosmetyków pielęgnacyjnych, które mają w swojej ofercie – jak możemy przeczytać na stronie producenta, jest to „ponad 500 energetycznych kosmetyków z całego świata”. Produkty kosmetyczne, oferowane przez Bingo Spa, tworzone są z naturalnych składników.
Oficjalna strona:  www.bingospa.pl

BINGOSPA – kosmetyki o kobiecej duszy…

 Świat jest piękny. Ty też jesteś piękna.
Wśród produktów, znajdziemy zarówno te do pielęgnacji twarzy i ciała, jak i przeznaczone do włosów.
Poza gotowymi kosmetykami, producent oferuje nam również oleje naturalne i półprodukty.

Jeżeli jesteś wśród – jak sądzę – mniejszości osób, które nie miały jeszcze przyjemności używania jakiegokolwiek produktu marki, to najwyższy czas to zmienić. W sklepie internetowym znaleźć można niemal wszystkie kosmetyki, jakich dusza zapragnie i są to kosmetyki na każdą kieszeń.
Co jakiś czas, w sklepie, w zakładkach „najtańsze”, „wyprzedaże”, czy „hiper promocje”, można upolować naprawdę fajne produkty, na grosze – niech to będzie dla Was zachętą do odwiedzenia sklepu:)
Jeżeli wolicie „pomacać” kosmetyk przed zakupem, to zachęcam do rozglądania się po półkach sklepowych – np. w TESCO, gdzie można już dostać niektóre kosmetyki Bingo Spa stacjonarnie:)
A na koniec – ponieważ lubię reklamy, zwłaszcza te z pomysłem – smaczek w postaci dość kontrowersyjnych, jak się dowiedziałam, reklam BingoSpa, znalezionych, przy okazji pisania posta:)  

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *