BingoSpa – ALGOWA MASKA DO TWARZY wzbogacona o 12 składników.

Hej!

Ostatnimi czasy, nie sięgam po żadne inne maseczki, niż te od Bingo Spa, których mam spory zapas.
Po wykończeniu jednej, przyszedł czas na drugą.

ALGOWA MASKA DO TWARZY
wzbogacona o 12 składników
to przede wszystkim kosmetyk zamknięty w świetnym opakowaniu z pompką, które mieści 150 g kosmetyku. Opakowanie jest przezroczyste, więc mamy pod kontrolą zużycie kosmetyku.Jedyne czego mi na nim brakuje, to skład w języku polskim – którego nie znalazłam również na stronie producenta…
Aby Wam napisać, jakie jest te wspomniane 12 składników, które wzbogaca algową maseczkę, musiałam skorzystać z tłumacza. Poza ekstraktem z alg Ascophyllum, spiruliny, listownicy, morszczynu i alg Nori, maseczka zawiera składniki pochodzenia roślinnego, takie jak: 
-szałwia
-arnika
-rumianek
-nasturcja
-rozmaryn
-jasnota
-hydrolat ze skórki cytryny
-nagietek
-bluszcz
Maseczka kosztuje niewiele, bo jedyne 14 zł.
Produkt ma kolor kremowy, nieprzezroczysty, konsystencję żelu i jest bardzo wydajny – już 3/4 pompki wystarczają na pokrycie calutkiej twarzy i szyi. Po nałożeniu maseczka błyskawicznie wysycha, dzięki czemu może być stosowana na noc – chociaż w sposobie użycia zalecane jest zmycie jej po 15 minutach.
Dodatkową zaletą jest jej zapach – bardzo przyjemny, świeży, lekko słodki.
Jeśli chodzi o działanie, to maseczka daje widoczne uczucie wygładzenia i lekkiego nawilżenia, myślę, że a już sama przyjemność jej stosowania wynagradza brak innych spektakularnych efektów:)

Produkt do kupienia tutaj:

2 Comments

  1. Być może masz rację, ale ja jak do tej pory skupiłam się tylko na maseczkach do twarzy – a te są naprawdę dobre – w większości. Muszę sprawdzić pozostałe kategorie, wtedy się okaże jak jest z tą jakością:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *