DOBRE, BO POLSKIE – Marion.

Witajcie!

Przyszła pora na kolejną polską firmę, która jest godna polecenia.
Wciąż wierna ZIAJI, ale tym razem opowiem Wam o innej firmie…

Piszą o sobie tak: „Firma Marion Kosmetyki Sp. z o.o. została założona przez Waldemara Ostrowskiego w 1991 roku w Gdyni. Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja kosmetyków do włosów. Obecnie firma poszerza swoją działalność o kosmetyki do ciała. Wieloletnie doświadczenie rynkowe, wykwalifikowana kadra specjalistów, a także umiejętność reagowania na potrzeby wymagających konsumentów pozwoliły stworzyć uznaną firmę oferującą produkty wysokiej klasy. Głównym celem firmy jest produkowanie bardzo dobrej jakości produktów oferowanych za przystępną cenę.”

Jeżeli chcecie wiedzieć cokolwiek więcej o marce, wystarczy kliknąć na stronę firmową: www.marionkosmetyki.pl/
A zakupy, można zrobić tutaj:   
www.agnesssklep.pl/kosmetyki-marion


Na pewno większość z Was kojarzy produkty tej firmy, choć pewnie spora część osób nie miała jeszcze okazji ich używać.
Mi zawsze marka kojarzyła się z kosmetykami niskiej jakości…nie ukrywam, że nadal nie jestem przekonana co do niektórych produktów. 

Ja do tej pory używałam kilku specyfików, spośród tych do włosów. Trafiły mi się produkty nieszczególnie warte polecenia, ale postanowiłam spróbować raz jeszcze.

Ostatnio po przejrzeniu strony internetowej, wpadło mi w oko kilka produktów. Aby zaoszczędzić na przesyłce, postanowiłam odwiedzić drogerię Jaśmin, która jest bogato zaopatrzona w produkty tej firmy.
Na pierwszy ogień, poza sprawdzoną już kuracją z olejkiem arganowym, poszły maseczki do włosów w saszetkach i coś dla dłoni i stóp. Produkty Marion są w bardzo przystępnych cenach, mają ogromny wybór różnistych specyfików do włosów oraz ciała, choć tych drugich jeszcze nie wypróbowałam.

Już niedługo podzielę się opinią na temat produktów, które kupiłam.

4 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *