ZIAJA – krem do rąk i stóp, głeboko odżywczy!

Hej!

Dziś  na szybko, ze świeżymi wrażeniami, o całkiem niezłym kremie.
Mówi się, że jak coś jest do wszystkiego – to jest do niczego. W tym przypadku, produkt jest całkiem dobrym kosmetykiem – zarówno do rąk, jak i stóp.
Kolejne odkrycie od ZIAJI – krem do rąk i stóp.
Musiałam się w jakiś zaopatrzyć, z powodu strasznie przesuszonej skóry dłoni, oraz dręczących mnie skórek. Stopom też się coś od życia należy, więc padło na ten krem.


Opakowanie to standardowe dla kremów marki  ZIAJA plastikowy pojemniczek, o pojemności 50 ml. Cena, za jaką możemy go kupić, to 5-6 zł.
Głównymi składnikami odżywczymi są olej słonecznikowy i oliwa z oliwek.
Krem ma gęstą konsystencję, jest zbity i bardzo tłusty. Ma zapach oliwkowy, podobny do serii oliwkowej ZIAJA.
Jego działanie to zapobieganie pękaniu i rogowaceniu naskórka, zmiękczanie go oraz przywracanie gładkości i elastyczności.


Krem jest baaardzo treściwy, ciężki i tłusty, ale całkiem dobrze się wchłania. Chociaż pachnie jak ten oliwkowy, jest zupełnie inny. Idealny do stosowania na noc. Na dzień…no cóż, jeśli nie chcemy wszędzie zostawiać odbitych tłustych paluchów – nie polecam. U mnie widoczne efekty już po kilu zastosowaniach – skóra dłoni jest gładka i miękka, nie są widoczne suche skórki, jeśli chodzi o stopy, to w moim przypadku nie pomaga nic…ale krem+skarpetki na noc sprawiły, że są nieco gładsze. Chociaż tyle…

P. S. Zastanawiam się nad używaniem go, jako balsam do ust…zimą powinien być idealny:)

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *