DOBRE, BO POLSKIE – Ziaja!

Hej!

Dzisiejszym postem chciałabym rozpocząć serię „DOBRE, BO POLSKIE”, w której będę Wam przedstawiać polskie marki/produkty, będąca naprawdę warte uwagi:)

Na pierwszy ogień pójdzie mój faworyt – ZIAJA, to im poświęcę większość uwagi w sierpniu:)

Nie ma chyba produktów tej firmy, które się u mnie nie sprawdziły:) Zapraszam na krótką lekcję historii w ramach wprowadzenia, oraz moją opinią:)

* * *

„ZIAJA…
…polskie przedsiębiorstwo kosmetyczne, założone w 1989 roku przez farmaceutę Zenona Ziaję.
Pierwszym produktem firmy był „Naturalny Krem Oliwkowy”, sprzedawany do dziś. Marka Ziaja oferuje produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, bazujące na naturalnych składnikach. Kosmetyki Ziaja nie są testowane na zwierzętach.”

„Firma ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. została założona w 1989r. przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja. Udział kapitału polskiego wynosi 100%. Pierwsze kontakty handlowe były oparte na relacjach przyjacielskich, a odbiorcami produktów byli znajomi farmaceuci i właściciele aptek. Działalność firmy to produkcja farmaceutyków oraz wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych.

Centrala firmy Ziaja zatrudnia obecnie 463 pracowników w biurach, zakładach produkcyjnych, magazynach i logistyce. Sprzedaż detaliczną i dystrybucję w Polsce tworzy sieć 14 Oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju, które przy pomocy ponad 80 Przedstawicieli, oraz ok. 200 pracowników Oddziałów dbają o obsługę i tworzenie dobrych relacji z Klientami. Łącznie na rzecz marki Ziaja pracuje ponad  700 osób w Polsce.

�Pierwszym produktem firmy Ziaja był naturalny krem oliwkowy sprzedawany z powodzeniem do dziś. Obecnie oferta obejmuje ponad 900 pozycji preparatów przyjaznych dla skóry i środowiska, nie testowanych na zwierzętach, w których do niezbędnego minimum ograniczono zawartość konserwantów. W 2012 roku na polski rynek trafiło ponad 48 milionów sztuk produktów marki Ziaja.

Ziaja znana jest m. in. w Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Finlandii, Gruzji, Irlandii, Litwie, Serbii, Słowacji, Słowenii, Ukrainie i Węgrzech. Na kosmetyki Ziaja można się też natknąć w bardziej odległych stronach świata, choćby na Filipinach, w Chile, Japonii, Korei Południowej, Tajwanie czy Wietnamie.
Do zagranicznych partnerów firmy należą największe europejskie sieci handlowe, takie jak: Ahold, Auchan, Billa, Bipa, Dayli, DM, Interspar, Kaufland, Metro, Mercator, Rossmann czy Tesco. Jesteśmy również obecni w licznych lokalnych sieciach drogeryjnych, aptecznych oraz niezależnych sklepach.”

Jestem pewna, że każda z Was posiada w swojej kosmetyczce chociażby jeden produkt naszej rodzimej marki. Mylę się?:)

Jeśli chodzi o ofertę, to wszystkie potrzebne informacje na temat produktów dostępnych i nowości znajdziecie, na ich oficjalnej stronie:
www.ziaja.com

Jeżeli nie macie w pobliżu sklepu firmowego ZIAJA, w którym asortyment jest sto razy większy niż, we wszystkich drogeriach sieciowych razem wziętych, zakupy polecam robić tutaj:
www.ziaja-sklep.pl

Moje ostatnie zamówienie dotarło do mnie po 2 dniach, może troszkę się rozpędziłam z ilością produktów, ale ani trochę nie żałuję:)
Kosmetyki dobre jakościowo, w niskich cenach, szeroki asortyment, dobry skład, ładne opakowania, nie są testowane na zwierzętach, nie uczulają, działają tak jak powinny, no i są POLSKIE:) Czego chcieć więcej?

Na szczegółowe recenzje musicie nieco poczekać, dziś tylko przedstawię Wam zawartość paczki.

Jeżeli znacie jakieś produkty godne polecenia,  to chętnie się o nich dowiem:)

 

6 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *